Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Wystawa "Twórczość bez barier" w MBP

Redakcja, 12.07.2017, 20:05

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli i Środowiskowy Dom Samopomocy w Zduńskiej Woli zapraszają na otwarcie wystawy plastycznej malarstwa i rysunku pt. "Twórczość bez barier".

← REKLAMA

Tematem przewodnim wystawy jest świat widziany oczami osób niepełnosprawnych. Twórcami prac są osoby niepełnosprawne intelektualnie z różnymi stopniami niepełnosprawności, uczęszczające na zajęcia terapeutyczne Środowiskowego Domu Samopomocy w Zduńskiej Woli, będącego ośrodkiem dziennego pobytu dla osób dorosłych przewlekle psychicznie chorych oraz osób niepełnosprawnych intelektualnie. Prezentowane prace zostały wykonane w ramach zajęć terapeutycznych, podczas których osoby niepełnosprawne i przewlekle chore mogą w sposób pozawerbalny przedstawić świat takim jak go postrzegają. Celem tych zajęć jest kształcenie twórczej postawy oraz przygotowanie do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym społeczeństwa.

Otwarcie wystawy 19 lipca o godz. 11.30 w Saloniku wystaw MBP ul. Łaska 12. Wstęp wolny. Ekspozycję można będzie oglądać do 31 sierpnia 2017 r. w godzinach otwarcia biblioteki.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj