Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

60-lecie straży pożarnej

Redakcja, 27.09.2017, 09:44

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Państwowa Powiatowa Straż Pożarna w Zduńskiej Woli świętowała w niedzielę jubileusz 60-lecia istnienia.

← REKLAMA

Państwowa Straż Pożarna w tym roku obchodzi dwie rocznice 60-lecia zawodowego pożarnictwa oraz 25 lat Państwowej Straży Pożarnej w Zduńskiej Woli. Właśnie w niedzielę 24 września br. rozpoczęły się obchody w Zduńskiej Woli od mszy świętej odprawionej w w kościele pod wezwaniem Świętego Antoniego.

Następnie odbył się przemarsz pod strażnicę. Tam były przemówienia, życzenia i podziękowania. Na uroczystość przybyło wielu gości. Nie zabrakło na niej zduńskowolskiego komendanta powiatowego policji inspektor Małgorzaty Mączyńskiej.

Podczas uroczystości odsłonięto pamiątkowy obelisk. Zasłużeni dla jednostki, przyjaciele straży oraz byli komendanci otrzymali pamiątkowe statuetki. Na uroczystości byli też delegacje strażaków z Węgier, Słowacji i Chorwacji.

Gdy zakończyły się oficjalne uroczystości, rozpoczął się piknik strażacki na dziedzińcu komendy. Atrakcji nie brakowało, była wystawa sprzętu strażackiego, pokazy umiejętności strażackich, koncertów orkiestr dętych i podopiecznych domów kultury. Nie brakowało atrakcji dla najmłodszych w postaci darmowego wesołego miasteczka, był grill, konkursy z nagrodami. Wydarzenie zakończył pokaz sztucznych ogni.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj