Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Reklama

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Sprawdzone systemy okienne - fasady aluminiowe

Materiał sponsorowany

Fasady w postaci systemów okiennych to coraz częściej stosowane, nowoczesne rozwiązanie architektoniczne. Zwykle wykorzystuje się je w przypadku budynków użyteczności publicznej - instytucji, bibliotek, uczelni, a także biurowców, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by w ten sposób wykończyć również budynek mieszkalny. Wielkie możliwości w tym zakresie dają zwłaszcza fasady aluminiowe oferowane przez firmę Okna Mielczarek ze Zduńskiej Woli, która korzysta z najlepszych systemów okiennych renomowanych firm.

Nowoczesny wygląd i korzystne parametry techniczne

Wykonywanie fasad aluminiowych na systemach okiennych doskonale znanych w branży firm - Yawal i Shuco, pozwala przede wszystkim na osiąganie bardzo dobrych efektów wizualnych. Duża plastyczność systemów zezwala na nadawanie im różnych kształtów, przez co można w ten sposób wykańczać także budynki o fantazyjnych, geometrycznych kształtach. Jednak same fasady już prezentują się bardzo nowocześnie, a wręcz futurystycznie, jednocześnie zaś - niebywale elegancko, co zapewnia między innymi stonowana kolorystyka listew maskujących, która daje także wielkie pole do manewru ze względu na dostępność różnych barw.

Szkło zaś jest bardzo pożądanym materiałem z punktu widzenia architektury i budownictwa, nie tylko ze względu na swą estetykę i dobrą przepuszczalność światła - wykańczane w ten sposób budynki są świetnie izolowane od hałasu oraz warunków otoczenia. Fasady proponowane przez firmę Okna Mielczarek mają także istotne właściwości przeciwpożarowe.

Są to także bardzo odporne konstrukcje, wytrzymujące duże obciążenia i opierające się działaniu nawet bardzo silnego wiatru, co jest niezwykle ważne w obliczu zmieniających się warunków klimatycznych, gdy silne wiatry stają się codziennością. Jednoczenie te solidne i trwałe konstrukcje, opierając się działaniu wszelkich czynników, prezentują się bardzo subtelnie i delikatnie, co jest także ich wielkim walorem.

Więcej informacji na temat fasad znajdziesz na http://www.oknamielczarek.pl/fasady/

Inne ważne zalety

Fasady aluminiowe producenta ze Zduńskiej Woli są także odporne na włamania, nie należy więc obawiać się, że na pozór krucha fasada ze szkła będzie łatwą do sforsowania przeszkodą. Zgodnie z ideą ochrony środowiska, jaka przyświeca firmie, systemy okienne wykorzystywane do budowy fasad aluminiowych posiadają też doskonałe właściwości energooszczędne, skutecznie zatrzymując ciepło w budynku i chroniąc przed przenikaniem zimna.

Jednocześnie ich specjalna budowa pozwala na naturalną, optymalną cyrkulację powietrza, co jest niezbędne w każdym pomieszczeniu.

Firma proponuje także ciekawe rozwiązanie, jakim są żaluzje fasadowe. Zapewniają one dodatkową izolację przed różnego rodzaju czynnikami, a także znakomicie chronią przed przegrzewaniem się pomieszczeń. Stanowią także doskonałe rozwiązanie w zakresie zapewnienia prywatności, będąc nowocześniejszą i (zdaniem klientów) o wiele estetyczniejszą alternatywą dla tradycyjnych, stosowanych do tej pory rozwiązań.

Fot. WP

Najnowsze ogłoszenia

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj