Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

MDK ma nową dyrektor

Redakcja, 04.10.2017, 07:45

Czytelnicy zamieścili 4 komentarze
4

Od 1 października Miejski Dom Kultury ma nowego dyrektora. Sylwia Stasiak-Muzyka dotychczas kierowała Miejską Biblioteką Publiczną.

← REKLAMA

- Chcemy, żeby nasze centrum kultury było przyjazne dla mieszkańców, żeby oferta Ratusza docierała do szerszego grona odbiorców. Zależy nam również na poszerzeniu realizacji z innymi domami kultury, bo istnieje istotna potrzeba, abyśmy się uczyli tego nowego obiektu. Stosunkowo od niedawna posiadamy ten potencjał, i myślę, że z udziałem pani dyrektor te realizacje będą ofensywne i stworzona zostanie bardzo dobra oferta - powiedział Piotr Niedźwiecki, prezydent Zduńskiej Woli podczas konferencji w Miejskim Domu Kultury.

Przed nową dyrekcją wyzwanie nie tylko na polu działań kulturalnych ale tez menadżerskich. Pod zarządem znajduje się Zduńskowolskie Centrum Integracji RATUSZ, filia Miejskiego Domu Kultury w Karsznicach oraz obiekty przy ul. Łaskiej 12, gdzie mieści się Miejska Biblioteka Publiczna.

- Ta nominacja to jest docenienie mojej dotychczasowej pracy ale też wielkie wyzwanie, bo Ratusz to duża instytucja i duże oczekiwania nie tylko pana prezydenta, ale też wszystkich mieszkańców Zduńskiej Woli, którzy czekają na to, żeby Ratusz był tym miejscem, które będą odwiedzać z wielką przyjemności. Poprzez moje działania chcę to właśnie osiągnąć. Ratusz będzie jeszcze bardziej otwarty dla mieszkańców niż dotychczas, profesjonalnie będzie realizował swoje zadania. Z największą starannością będzie podchodził do wszystkich form aktywności, nie tylko tych edukacyjnych, ale również przedsięwzięć kulturalnych przez duże K - zadeklarowała Sylwia Stasiak-Muzyka.

Sylwia Stasiak-Muzyka w przeszłości kierowała już MDK (lata 2003 - 2006), w Miejskiej Bibliotece Publicznej funkcję dyrektora pełniła od 2012 roku.

Fot. UM Zduńska Wola

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (4)

 • ~gość_3058 (IP: *.*.4.46), 05.10.2017, 13:21
  uff znowu cyrk
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
  • ~gość_3064 (IP: *.*.78.171), 27.10.2017, 17:37
   niech pani zrobi oorzadek z nierobami i ludzmi bez czci i honoru. kto to slyszal ponad 2400 za udzielanie info albo 2200 gospodarczyktory jest rano pare godzin i znika o sprzataczkacn nie wspomne brawo pani sylwio nareszcie ktos kto wie jak to sie robi
   -1
   Jestem przeciw!
   Jestem za!
   Zgłoś do moderacji
 • ~gość_3064 (IP: *.*.78.171), 28.10.2017, 15:15
  goraca nie ma pojecia o prowadzeniu kawiarni dlatego nie ma zyskow
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_3087 (IP: *.*.140.26), 14.01.2019, 16:32
  Przecież ta baba nie zna się na niczym
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj