Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Warsztaty firmy Coca Cola HBC Polska

Redakcja, 06.10.2017, 15:57

We wrześniu 2017 roku Coca Cola HBC Polska wraz z koalicją partnerów rozpoczęli ogólnopolski program #YouthEmpowered - Możesz więcej niż myślisz.

← REKLAMA

Program kierowany jest do młodych ludzi w wieku 18-30 lat, pozostających poza rynkiem zawodowym oraz do uczniów ostatnich klas szkół średnich. W pierwszym etapie na terenie całej Polski realizowane są warsztaty, których celem jest przybliżenie młodym ludziom zasad rządzących rynkiem pracy. Trenerzy przykładają szczególną uwagę do mocnych stron uczestników warsztatów. Ich głównym celem jest odkrycie w młodych ludziach tkwiącego w nich potencjału, aby mogli w świadomy sposób pokierować swoją karierą zawodową.

Program dotarł już m.in. do Zambrowa, Mińska Mazowieckiego, Kutna, Lęborka oraz wielu innych miejscowości w całej Polsce i trwa do grudnia 2017 roku.

Kolejne etapy programu umożliwiają uczestnikom dostęp do interaktywnej platformy, która zbiera w jednym miejscu materiały przydatne przy tworzeniu ścieżki kariery. Dodatkowo osoby chętne będą mogły skorzystać z indywidualnego mentoringu ze specjalistami z firmy Coca Cola HBC Polska. W ten sposób organizatorzy chcą zadbać o to, aby uczestnicy otrzymali wsparcie w dalszych krokach procesu określania drogi zawodowej. Projekt ten jest szansą dla młodych ludzi poszukujących pracy.

Warsztaty odbędą się 14 października 2017r. w Klubie Młodzieżowym "Trampolina" w Domu Misyjnym Księży Orionistów, ul. Łaska 88, w godzinach od 10:00 do 18:00.

Zapisy na stronie www.youthempowered.pl/warsztaty

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2018 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj