Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Policjant uratował życie

Redakcja, 30.11.2017, 02:59

Dzięki natychmiastowej i profesjonalnej pomocy przedmedycznej udzielonej przez zduńskowolskiego policjanta nieprzytomny mężczyzna odzyskał funkcje życiowe.

← REKLAMA

Funkcjonariusz Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego w czasie wolnym od służby, przejeżdżając ulica Łaską w Zduńskiej Woli, zauważył leżącego na chodniku mężczyznę, którego głowę przytrzymywał przypadkowy przechodzień wołający o pomoc. Policjant natychmiast zatrzymał się i sprawdził funkcje życiowe nieprzytomnego mężczyzny. Po stwierdzeniu, że mężczyzna nie oddycha, a jego tętno nie jest wyczuwane, funkcjonariusz niezwłocznie przystąpił do reanimacji poszkodowanego.

W tym czasie świadkowie zdarzenia wezwali na miejsce służby ratunkowe. Policjant przez kilkanaście minut prowadził reanimację nieprzytomnego mężczyzny, aż do momentu, kiedy zaczął on samodzielnie oddychać.

Po przybyciu załogi pogotowia ratunkowego mężczyzna z podejrzeniem nagłego zatrzymania krążenia został przetransportowany do Centrum Kardiologii Inwazyjnej w Sieradzu. W przywracaniu funkcji życiowych poszkodowanemu pomógł również ratownik Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, który również przypadkowo znalazł się na miejscu.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj