Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Nowy bus dla SP nr 9

Redakcja, 23.01.2018, 01:51

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Urząd Miasta Zduńska Wola kupił nowy samochód marki Ford, który będzie wykorzystywany do przewozu dzieci niepełnosprawnych do szkół na terenie miasta.

← REKLAMA

Prezydent Piotr Niedźwiecki przekazał go do Szkoły Podstawowej nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi. Specjalnie przystosowany bus udało się kupić z dofinansowaniem ze środków PFRON.

Miasto zapłaciło za pojazd 138 498 zł, z czego 80 tys. dołożył PFRON za pośrednictwem zduńskowolskiego PCPRu.

9-osobowy Ford Transit Custom Kombi 2.0 z 2017 roku ma przedział pasażersko-ładunkowy, przystosowany do zamocowania wózka inwalidzkiego. Bezproblemowe wprowadzenie wózka gwarantują teleskopowe i antypoślizgowe tylne najazdy ze specjalnymi zaczepami. Bus dowozi dzieci do SP 9 oraz innych placówek oświatowych w mieście. Tabor samochodowych szkoły przy Kilińskiego liczy już tym samym trzy pojazdy.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj