Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Sprzedawca podróbek w rękach policji

Redakcja, 02.02.2018, 07:43

Zduńskowolscy policjanci zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który posiadał kilkaset etui do telefonów komórkowych z podrobionymi znakami towarowymi. Wartość zabezpieczonych przedmiotów oszacowano na ponad 37 tys. zł.

← REKLAMA

31 stycznia br. policjanci z Referatu do walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją zduńskowolskiej komendy powiatowej monitorując internet uzyskali informację o możliwości popełnienia przestępstwa. 31-letni mieszkaniec Zduńskiej Woli, prowadząc firmę zajmującą się wysyłkową sprzedażą towarów, wprowadzał do obrotu przedmioty z podrobionymi znakami towarowymi.

Policjanci pojechali do jego firmy. Podczas przeszukania stróże prawa zabezpieczyli 239 sztuk etui do telefonów komórkowych różnych marek. Ich wartość oszacowano na ponad 37000 złotych.

W tej sytuacji 31-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy. Usłyszał zarzut nielegalnego używania zastrzeżonych znaków towarowych. Za taki czyn grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Zduńskowolanin przyznał się do dokonania przestępstwa i złożył szczegółowe wyjaśnienia.

Fot. KPP Zduńska Wola

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj