Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

1.03: Wystawa fotografii Mieczysława Bednarskiego

Redakcja, 26.02.2018, 23:04

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli zaprasza na wernisaż wystawy fotografii zduńskowolanina, Mieczysława Bednarskiego pt.: "Pejzaże czasoprzestrzenne".

← REKLAMA

Otwarcie wystawy odbędzie się 1 marca 2018 r. o godz. 18.00 w saloniku wystawowym biblioteki (ul. Łaska 12, parter).

Mieczysław Bednarski fotografią zajmuje się ponad 40 lat. Wcześniej związany z Łódzkim i Sieradzkim Towarzystwem Fotograficznym, obecnie jest czynnym członkiem Bełchatowskiego Towarzystwa Fotograficznego. Swoje prace prezentował na wystawach zbiorowych w/w Towarzystw Fotograficznych, a także na wystawach indywidualnych , m. in. w Miejskiej Galerii Sztuki "CHIMERA" w Łodzi.

Na wystawę w MBP złożyły się fotografie powstałe po 2005 roku. Są to pejzaże zamienione w tajemnicze, wielowymiarowe obrazy za pomocą komputerowych eksperymentów z formą i kolorem. Rezultat tych przeobrażeń jest bardzo interesujący, stwarza dużą przestrzeń interpretacji dla widza.

Wystawę będzie można zwiedzać w godzinach otwarcia biblioteki do 30 kwietnia 2018 r. Wstęp wolny.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj