Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Uszkodzili siedem samochodów

Redakcja, 29.08.2013, 19:34

Prokurator Rejonowy w Zduńskiej Woli zastosował dozór policji wobec dwóch mieszkańców gminy Zduńska Wola, którzy niszczyli samochody stojące na parkingu przyblokowym przy ul. Łódzkiej. Grozi za to do 5 lat pozbawienia wolności.

← REKLAMA

Do zdarzenia doszło 28 sierpnia parę minut po północy. Na policję zadzwoniła anonimowa osoba. Wysłani natychmiast na miejsce policjanci po krótkim pościgu zatrzymali trzech mężczyzn: dwóch osiemnastolatków i siedemnastolatka.

ak się później okazało, odurzeni alkoholem wandale postanowili urywać lusterka od stojących tam samochodów. Ich działaniem zostały zniszczone: ford fokus, opel vectra, renault laguna, citroen ax, fiat seicento, toyota corolla i alfa romeo. Straty spowodowane przez sprawców, poszkodowani wycenili na niemniejsze jak 2 tys. zł. Wszyscy zostali osadzeni w areszcie komendy.

Śledczy po przesłuchaniu świadków i zatrzymanych, ustalili że jeden z 18-latków powstrzymywał agresywnych kolegów przed zniszczeniem mienia i zwolnili go z aresztu. Natomiast dwóm pozostałym przedstawiono zarzuty zniszczenia mienia. Za ten czyn wandalom grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec nich dozór policji. Muszą zgłaszać się na komendę policji dwa razy w tygodniu.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj