Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Od kradzieży sklepowej do... narkotyków

Redakcja, 18.04.2018, 07:47

Zduńskowolscy policjanci, szukając przedmiotów skradzionych w jednym z marketów, znaleźli w mieszkaniu sprawcy również narkotyki.

← REKLAMA

W piątek 13 kwietnia br. po godzinie 20:00 zduńskowolscy policjanci przeprowadzili interwencję w jednym z marketów na terenie miasta. Pracownik ochrony ujął 25-letniego mieszkańca Zduńskiej Woli, który razem ze swoim kolegą skradł artykuły spożywcze.

Na miejscu mundurowi ustalili, że współsprawca kradzieży uciekł ze sklepu zabierając ze sobą łupy. Dodatkowo okazało się, że ci sami mężczyźni w ciągu ostatnich kilku dni dwukrotnie kradli w tym samym sklepie. Łączne straty poniesione przez market przekroczyły 270 zł.

Policjanci, chcąc odzyskać skradziony łup, jeszcze tego samego dnia pojechali do mieszkania ujętego przez pracownika ochrony mężczyzny. Tam zastali jego wspólnika, którym był 18-letni zduńskowolanin. Podczas przeszukania mundurowi, poza plecakiem ze skradzionymi ze sklepu artykułami, odnaleźli w mieszkaniu również narkotyki. Policjanci zabezpieczyli ponad 5 gramów marihuany oraz blisko 3 gramy amfetaminy. Do posiadania środków odurzających przyznała się 22-letnia siostra starszego z męzczyzn.

Teraz obaj sprawcy odpowiedzą za kradzieże, za co grozi im kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny. Natomiast 22-latka odpowie przez sądem za posiadanie narkotyków. Grozi jej kara pozbawienia wolności do lat 3.

źródło: KPP Zduńska Wola
Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj