Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Nowa bieżnia przy SP7

Redakcja, 17.04.2018, 22:53

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Prezydent Zduńskiej Woli Piotr Niedźwiecki wraz dyrektorem Szkoły Podstawowej nr 7 Grzegorzem Włodarczykiem oraz kierownikiem robót z firmy Activa z Łodzi oddali do użytku bieżnię przy SP7.

← REKLAMA

Bieżnia ma sportową, syntetyczną, poliureatnową nawierzchnię, trzy tory o długości 70 metrów, z których środkowy kończy zeskocznia do skoku w dal. Wykonawca inwestycji zamontował również ławki, kosz na śmieci oraz tablicę informacyjną.

- Za każdym razem zakończenie inwestycji na terenie miasta bardzo nas cieszy - mówi prezydent Zduńskiej Woli Piotr Niedźwiecki. - Inwestycje poprawiają komfort życia mieszkańców i sprawiają, że Zduńska Wola staje się coraz lepszym miejscem do mieszkania. A radość jest podwójna gdy są to inwestycje, z których będą korzystały dzieci i gdy wspierają one ich rozwój - dodaje.

- Dziękujemy bardzo mocno rodzicom, bieżnia powstała w ramach zadań Budżetu Obywatelskiego i to dzięki ich głosom możemy dzisiaj oddać ją do użytku - mówił dyrektor Grzegorz Włodarczyk.

- Zduńska Wola kładzie bardzo duży nacisk na jakość infrastruktury sportowo-rekreacyjnej - podkreśla prezydent Niedźwiecki. - Przed nami w tym roku jeszcze w Szkole Podstawowej nr 7 renowacja i modernizacja betonowego boiska, przy Szkole Podstawowej nr 5 rozpocznie się budowa sali gimnastycznej. Będziemy prowadzić renowacje placów zabaw przy SP 10 oraz w przedszkolu nr 2 przy ul. Getta Żydowskiego oraz zagospodarujemy teren wokół Kępiny. Wykonamy również instalację wodociągową, która umożliwi podlewanie boiska na stadionie miejskim przy ul. Okrzei w Karsznicach. Chciałbym poinformować również, że ogłoszony został przetarg na modernizację basenów odkrytych przy ul. Kobusiewicza. Na oferty czekamy do 27 kwietnia 2018 r. - dodaje.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj