Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Nowoczesna rehabilitacja przy ul. Srebrnej

Redakcja, 15.05.2018, 23:02

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W miejskiej przychodni przy ul. Srebrnej gabinet rehabilitacji przeszedł gruntowny remont. Dzisiaj jest to jeden z najnowocześniejszych gabinetów w Zduńskiej Woli.

← REKLAMA

- Zabiegi rehabilitacyjne były przez nas realizowane już od 2002 roku - mówi Maciej Milak, dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Zduńskiej Woli. - Jednak dzisiaj oddajemy do dyspozycji pacjentów wyremontowane gabinety i najwyższej klasy sprzęt rehabilitacyjny - podkreśla.

Przychodnia oferuje szeroki wachlarz zabiegów z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii, laseroterapii, krioterapii oraz masażu leczniczego. Wśród urządzeń znajduje się szyna CPM, symulująca naturalny ruch kończyn dolnych, pozwalająca szybciej odzyskać sprawność po operacji lub zabiegu artroskopowym. Do najnowocześniejszych należy również aparat do krioterapii. Wykonywany nim zabieg polega na miejscowym schłodzeniu - obniżeniu temperatury tkanek za pomocą oziębionych par azotu o temperaturze - 160 st. Celsjusza.

Pacjenci przychodni należących do SPZ POZ, czyli na ul. Szadkowskiej 2, Srebrnej 11 i Mickiewicza 4 mogą skorzystać ze specjalnych pakietów promocyjnych. Po otrzymaniu skierowania od swojego lekarza rodzinnego będą mogli skorzystać za darmo z pięciu zabiegów. Na pozostałe będą mieli 20-procentowe zniżki.

- Remont kosztował blisko 270 tys. zł - mówi dyrektor Milak. - Przychodnia musi się rozwijać, dzisiaj spełniamy wszystkie wymogi Narodowego Funduszu Zdrowia, jesteśmy gotowi by podpisywać z NFZ wszystkie kontrakty - zapewnia.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj