Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Policja namierzyła zamiar samobójstwa

Redakcja, 11.09.2018, 02:06

Mundurowi błyskawicznie zareagowali na informację o desperackim wpisie w Internecie i dzięki współpracy z innymi jednostkami policji dotarli do jego autorki. Na szczęście 28-letniej kobiecie nic nie groziło.

← REKLAMA

W piątek 7 września br. zduńskowolscy policjanci zostali powiadomieni o niepokojącym wpisie na popularnym portalu społecznościowym, w którym zdesperowana kobieta pisała o samobójstwie.

Policjanci natychmiast zweryfikowali posiadane informacje. Dysponując internetowym nickiem autorki wpisu oraz wykorzystując policyjne bazy danych ustalili, że zagrożone może być życie i zdrowie 28-letniej mieszkanki Bielska-Białej. O tych ustaleniach niezwłocznie powiadomili bielskich policjantów, którzy skontaktowali się z kobietą.

Zaskoczona kobieta przyznała mundurowym, że ma wiele problemów osobistych, co skłoniło ją do zamieszczania informacji o samobójstwie na portalu społecznościowym. Oświadczyła także, że nie miała zamiaru targnąć się na życie, tylko zwrócić uwagę na swoje problemy. Kobieta pozostała pod opieką swojego partnera, dla którego ta sytuacja również była wielkim zaskoczeniem.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj