Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Nietrzeźwy ukradł rower

Redakcja, 30.10.2018, 12:56

Dzięki szybkim i zdecydowanym działaniom policjanci zatrzymali 40-letniego mieszkańca Zduńskiej Woli, który ukradł rower. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

← REKLAMA

Do zdarzenia doszło 19 października br. po godzinie 9:00 w Zduńskiej Woli przy ul. Lipowej. Wówczas mieszkańcowi miasta został skradziony rower, który pozostawił w przed sklepem.

Po przyjęciu zgłoszenia oraz ustaleniu cech identyfikacyjnych jednośladu dyżurny poinformował policyjne patrole o zaistniałej kradzieży. Na efekt zdecydowanej reakcji mundurowych na przestępstwo wystarczyło kilka chwil. Policjanci z drogówki na ulicy Łaskiej rozpoznali skradziony rower, którym poruszał się 40-letni zduńskowolanin.

Właściciel roweru odzyskał swoją własność, a nietrzeźwy sprawca, który miał w organizmie 2 promile alkoholu, trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kradzieży. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj