Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Co grozi za złamanie sądowego zakazu?

Redakcja, 12.11.2018, 21:24

W środę 7 listopada br. podejrzenia zduńskowolskich policjantów wzbudził styl jazdy hyundaia poruszającego się ulicą Zielonogórską w Zduńskiej Woli. Po zatrzymaniu samochodu do kontroli, mundurowi wyczuli od kierowcy silną woń alkoholu.

← REKLAMA

Badanie trzeźwości potwierdziło, że 47-letni kierowca był nietrzeźwy. Stężenie alkoholu w jego organizmie wyniosło blisko 3 promile. Dodatkowo kierował samochodem pomimo sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Tego samego dnia funkcjonariusze zduńskowolskiej drogówki ustalili sprawcę zdarzenia drogowego, które miało miejsce 4 listopada br. na ul. Świerkowej w Zduńskiej Woli. Tam kierowca saaba uszkodził ogrodzenie posesji, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Podjęte przez policjantów czynności doprowadziły do ustalenia sprawcy. Był to 39-letni zduńskowolanin, wobec którego sąd zastosował wcześniej zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Obaj mężczyźni za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą przed sądem. Za złamanie sądowego zakazu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj