Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Szczęśliwy finał poszukiwań 67-latki

Redakcja, 10.12.2018, 03:22

Szybkie i zdecydowane działania zduńskowolskich policjantów doprowadziły do odnalezienia zaginionej 67-letniej kobiety.

← REKLAMA

Zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie 67-letniej zduńskowolanki 5 grudnia br., po tym kiedy nie powróciła do domu z zakupów. Z przekazanych przez najbliższych informacji wynikało, że z kobietą jest ograniczony kontakt z powodu problemów z pamięcią.

Niezwłocznie po otrzymaniu informacji o zaginięciu zduńskowolscy policjanci przystąpili do sprawdzenia ewentualnych miejsc pobytu kobiety. W trybie pilnym sprawdzono również szpitale i placówki służby zdrowia, aby ustalić, czy zaginiona nie trafiła tam z powodu choroby lub nieszczęśliwego wypadku.

W wyniku intensywnie prowadzonych działań poszukiwawczych zdezorientowaną kobietę odnaleźli na obrzeżach miasta funkcjonariusze wydziału kryminalnego. Na szczęście kobiecie nic złego się nie stało i wróciła pod opiekę rodziny.

Zaginięcie to poważne zagrożenie dla osób starszych, schorowanych i przyjmujących na stałe leki. Dlatego warto wyposażyć seniorów, szczególnie tych mających problemy z pamięcią, w elementy ułatwiające ich odnalezienie i zidentyfikowanie. Do tego przydatne okażą się specjalne opaski lub bransolety z informacją o chorobie i danymi kontaktowymi do opiekuna, telefon komórkowy, bądź nawet specjalistyczne urządzenia umożliwiające zlokalizowanie w przypadku zaginięcia.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj