Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

15.12 Jarmark Bożonarodzeniowy

Redakcja, 10.12.2018, 03:30

Jarmark Bożonarodzeniowy w Zduńskiej Woli to jedno z najpiękniejszych miejskich wydarzeń. W tym wyjątkowym czasie Aleje Kościuszki i ulica Złotnickiego staną się sercem Zduńskiej Woli.

← REKLAMA

- Ten Jarmark będzie wyjątkowy z kilku powodów - mówi Małgorzata Frach, szefowa miejskiej promocji. - Jeszcze nigdy udziału nie zgłosiło aż tylu wystawców, 15 grudnia będziemy mieli aż 66 stoisk, a o 17:00 wspaniały, świąteczny koncert Golec uOrkiestry - dodaje.

Jarmark odbędzie się w sobotę 15 grudnia w Alejach Kościuszki i na ul. Złotnickiego. Rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa aż do 20:00. Koncert Golec uOrkiestry zaplanowany został na godzinę 17:00. Tuż przed jego rozpoczęciem odbędzie się akcja charytatywna. Jak co roku prowadzona z Biegam Bo Lubię Zduńska Wola. Tym razem wspólnie zbieramy na rehabilitację Kamila Haładyniaka. Licytowane będą bombki "Zduńskiej Woli pod jemiołą" z autografami Łukasza i Pawła Golców. Cena wywoławcza jednaj bombki ustalona została na 50 zł. Swoje stoisko na Jarmarku będzie miało również II LO, a dochód ze sprzedaży również trafi do puszek dla Kamila, który od 7 lat jeździ na wózku. Wypadek samochodowy przekreślił wszystkie jego plany i marzenia, ale rehabilitacja daje ogromną nadzieję na poprawę jakości jego życia, tylko że na nią potrzebne są pieniądze.

Na Jarmarku będzie można kupić: stroiki, ozdoby i gadżety bożonarodzeniowe, oświetlenie świąteczne, biżuterię, zabawki, obrazy, ceramikę, bombki, wyroby szydełkowe, serwety, przedmioty z wikliny, kawę, herbatę, wino grzane, sery z Podhala i regionalne, konfitury, chałwy tureckie, greckie i ukraińskie, Baklavy i Rachatłukum, chleby wiejskie, miody i produkty pszczelarskie, wędliny, przetwory z owoców i warzyw, kiszoną kapustę i żurek. Będzie można również skosztować wspaniałych potraw i grzanego wina.

Na maluchy czekać będą: Mikołaj ze swoimi pomocnikami i górą prezentów, zagroda psów haskich i świąteczne karuzele.

Uwaga! W związku z Jarmarkiem na ulicy Złotnickiego i w Alejach Kościuszki nastąpi zmiana organizacji ruchu drogowego. Alejki oraz ul. Złotnickiego na odcinku od Kościelnej do Piwnej będą całkowicie wyłączone z ruchu już od godziny 8:00 w piątek 14 grudnia. Ruch zostanie przywrócony w sobotę 15 grudnia o 24:00.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj