Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Zalety finansowania ciągników siodłowych

Redakcja, 06.05.2019, 02:40

Wszechstronność zastosowania oraz ogromne możliwości ciągników siodłowych sprawiły, że ten segment zewnętrznego wsparcia finansowego cieszy się ostatnimi laty rosnącą popularnością nie tylko wśród firm logistycznych, ale także u rolników czy budowlańców. Jakie udogodnienia niesie ze sobą leasing ciągników siodłowych?

← REKLAMA

Wzrastająca popularność leasingu ciągników siodłowych

Leasing ciągnika siodłowego jeszcze nie tak dawno nie był podstawową ofertą niemalże wszystkich firm oferujących zewnętrzne finansowanie. Dziś wsparcie gotówkowe dla tego typu pojazdu to norma. Atrakcyjna oferta leasingu ciągników siodłowych renomowanych producentów dostępna jest na stronie https://klf24.pl/oferta-pojazdow/ciagniki-siodlowe. Klf24 oferuje finansowanie ciągników takich marek jak Renault, Man, Mercedes czy Volvo.

Umowa leasingu ciągnika - jakie są jej zalety?

Ciągnik siodłowy w leasing to bardzo korzystna oferta dla firm chcących rozwijać swoją dotychczasową działalność. Wymogi tego typu finansowania sprawiają, że wsparcie gotówkowe dostępne jest nie tylko dla przedsiębiorstw posiadających bogatą historię kredytową, ale również dla świeżo upieczonych biznesmenów, którzy nie posiadają dużej sumy odłożonej gotówki na start. Leasing charakteryzuje się również niskim wkładem własnym (w przypadku leasingu operacyjnego), a w poszczególnych wypadkach istnieje szansa otrzymania wsparcia finansowego przy zerowym wkładzie własnym. Regularna pierwsza opłata oscyluje w okolicach 1-5% łącznej wartości przedmiotu umowy.

Dodatkowo preferowane wykorzystanie pojazdu sprawia, że ciągnik siodłowy na leasing w większości renomowanych firm udzielających wsparcia finansowego objęty jest innymi bardzo atrakcyjnymi ofertami dla potencjalnych klientów. Warto wspomnieć, że ten segment przedmiotów umowy podlega sezonowości w spłacaniu rat. Co to oznacza w praktyce? Grupy odbiorców, dla których dedykowany jest leasing ciągników siodłowych, mogą rozłożyć zobowiązanie finansowe wobec firmy na nierówne raty odpowiadające sezonowości ich przychodów. Zimą, wczesną wiosną oraz bardzo późną jesienią comiesięczna rata będzie malała, aby mogła wzrosnąć i wyrównać straty w okresie największych zarobków.

W jakich branżach ciągnik siodłowy jest niezwykle przydatny?

Do tej pory mogło się wydawać, że leasing ciągników siodłowych dotyczy jedynie firm logistycznych zajmujących się transportowaniem towaru na spore odległości. Faktycznie, to w takich przypadkach tego typu pojazdy są najbardziej efektywne. Nie zmienia to faktu, że ciągniki siodłowe mogą być wykorzystywane również przez rolników. Ciągniki siodłowe w gospodarstwie rolnym są idealnym przewoźnikiem dla zebranych plonów. Owoce, warzywa, stogi siana lub zboże można swobodnie przewozić na długie dystanse dzięki naczepie umocowanej do głównej części leasingowanego pojazdu. Podobne zastosowanie ciągnik znajdzie w przypadku firm budowlanych. Odpowiednio wyposażona ciężarówka jest w stanie znacznie skrócić czas oczekiwania na niezbędne materiały budowlane.

Fot. Materiał Partnera

Najnowsze ogłoszenia

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj