Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Poszukiwany z narkotykami

Redakcja, 27.05.2019, 03:17

Policjanci wydziału kryminalnego zduńskowolskiej komendy podczas kontroli drogowej BMW wyczuli charakterystyczną woń marihuany. Na miejscu pasażera siedział 24-letni zduńskowolanin poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania.

← REKLAMA

24 maja br. około godziny 19:00 na ulicy Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Zduńskiej Woli policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali do kontroli samochód marki BMW, którym podróżowały dwie osoby. Po uchyleniu szyby pojazdu mundurowi wyczuli wydobywającą się woń charakterystyczną dla narkotyków. Przeszukali wnętrze pojazdu i ujawnili 3 gramy marihuany.

Dodatkowo okazało się, że pasażer jest poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania celem odbycia kary za popełnione wcześniej przestępstwa narkotykowe. Obaj mężczyźni znajdowali się pod działaniem środków odurzających.

Kierujący 22-latek odpowie przed sądem za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających za co grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2. Pasażer mimo, który trafił do aresztu odpowie dodatkowo za posiadanie narkotyków za co grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj