Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Pogoń Zduńska Wola - RKS Radomsko 1:2 (0:2)

Redakcja, 27.05.2019, 03:22

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W sobotę 25 maja na Stadionie Miejskim w Zduńskiej Woli drużyna seniorów Pogoni Zduńska Wola (trener Grzegorz Kaleta) rozegrała mecz 31 kolejki 4 ligi łódzkiej z liderem tabeli zespołem RKS Radomsko. W ostatnich minutach meczu zduńskowolanie byli bliscy wyrównania i zdobycia chociaż jednego punktu z zespołem walczącym o awans do 3 ligi.

← REKLAMA

POGOŃ ZDUŃSKA WOLA - RKS RADOMSKO 1:2 (0:2)

0:1 - Bartosz Bujalski (37')
0:2 - Adrian Klepczyński (45' rzut karny)
1:2 - Witold Kubiak (83')

SKŁAD DRUŻYNY:
POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
Jakub Piotrowski - Rafał Porada, Adrian Budka, Rafał Swędrowski, Artur Wolny - Patryk Kaczmarek (78' Filip Jaszczak), Kacper Kosmala (55' Mikael Idzikowski), Grzegorz Kaleta (70' Krzysztof Kowalski), Patryk Krymarys (52' Witold Kubiak) - Radosław Pęciak, Adam Konieczny (75' Wojciech Chmielewski)
Trener drużyny: Grzegorz Kaleta
Kierownik drużyny: Piotr Kaleta

CZERWONA KARTKA:
Rafał Swędrowski (Pogoń 85' - konsekwencja dwóch żółtych kartek)

ŻÓŁTE KARTKI:Rafał Swędrowski - 2, Rafał Porada, Mikael Idzikowski, Artur Wolny (Pogoń)
Kamil Sadziński, Paweł Baraniak (Radomsko)

SĘDZIOWIE MECZU:
Mateusz Anielak (główny) - Daniel Przybylak - Kasper Kłys (asystenci) - KS Łódź

RELACJA Z MECZU:
Już w 2 minucie meczu z przed pola karnego na bramkę gości obok prawego słupka uderzał Kacper Kosmala. Goście odpowiedzieli pięć minut później groźnym strzałem Krystiana Kolasy po którym piłka minęła słupek bramki Pogoni. W 33 minucie blisko objęcia prowadzenia byli zduńskowolanie. Po dośrodkowaniu piłki przez Radosława Pęciaka dobrze opanował piłkę w polu karnym gości Adam Konieczny i oddał precyzyjny strzał lewą nogą po którym piłka odbiła się od słupka bramki radomszczan. Jednak to goście zadali dwa skuteczne ciosy w końcówce pierwszej odsłony meczu. Najpierw w 37 minucie Bartosz Bujalski pokonał Jakuba Piotrowskiego strzałem w długi róg bramki, a w ostatniej minucie pierwszej połowy rzut karny za zagranie ręką przez Patryka Krymarysa wykorzystał Adrian Klepczyński.

Druga połowa meczu to ambitna gra gospodarzy, którzy w 72 minucie mogli zdobyć kontaktową bramkę po strzale głową Mikaela Idzikowskiego, ale kapitalna interwencją popisał się golkiper gości Michał Kanafa. W 83 minucie bramkę dla Pogoni strzelił Witold Kubiak, który precyzyjnym strzałem z 14 metrów ucieszył kibiców gospodarzy. Dwie minuty później drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę w tym meczu otrzymał kapitan gospodarzy Rafał Swędrowski. Nie załamało to zduńskowolan, którzy w ostatnich minutach meczu byli bliscy wyrównania, ale ponownie golkiper z Radomska obronił mocny strzał Krzysztofa Kowalskiego po którym piłka zmierzała w okienko bramki gości. Lider z Radomska wywiózł trzy punkty ze Zduńskiej Woli, ale przyszło mu to z dużym trudem.

Następny mecz drużyna Pogoni rozegra w niedzielę 2 czerwca o godzinie 17:00 na wyjeździe z zespołem Orkana Buczek.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj