Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Pijany na S8

Redakcja, 21.11.2019, 15:23

Obywatelską postawą wykazali się świadkowe, którzy natychmiast zareagowali na widok kierowcy opla combo jadącego tzw. "wężykiem" drogą ekspresową S8. Poinformowali policjantów o jego kierunku jazdy, a także blokując jego samochód, uniemożliwili mu dalszą. Zatrzymany kierowca trafił do policyjnego aresztu. Miał 2,7 promila alkoholu w organizmie.

← REKLAMA

17 listopada br. około 21:00 kierowców podróżujących drogą ekspresową S8 zaniepokoił styl jazdy kierowcy opla combo. Jechał on w kierunku Łodzi tzw. "wężykiem" stwarzając tym samym zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.

Świadkowie zareagowali wzorowo. Uniemożliwili mu dalszą jazdę i zablokowali jego samochód na pasie awaryjnym trasy, a o swoich spostrzeżeniach powiadomili zduńskowolskich policjantów. Okazało się, że za kierownicą opla siedział kompletnie pijany 28-latek. Miał on w organizmie 2,7 promila alkoholu.

Nieodpowiedzialny kierowca trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

Pamiętajmy. Każdy z nas może zapobiec tragedii. Nie bójmy się interweniować! Jeżeli mamy podejrzenia, że kierowca może być pod wpływem alkoholu, zadzwońmy na policję. Informując o takich zachowaniach niejednokrotnie ratujemy życie innym uczestnikom ruchu drogowego. Widzisz - REAGUJ - dzwoń na 112!

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj