Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Andropauza na wesoło

Redakcja, 16.04.2013, 12:12

Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

Nie macie jeszcze planów na czwartkowy wieczór? Podpowiadamy, że warto wybrać się do filii Miejskiego Domu Kultury w Karsznicach na spektakl pod tytułem "Andropauza 2 - czyli męska rzecz być z kobietą". Tego nie można przegapić.

← REKLAMA

Kliknij, aby zobaczyć większą mapęWszyscy, którzy chcieliby się zrelaksować, pośmiać, odpocząć od codziennych problemów powinni pojawić się w najbliższy czwartek, 18 kwietnia, w filii MDK w Karsznicach o godz. 18.

W spektaklu "Andropauza 2 - czyli męska rzecz być z kobietą" wystąpią znani z telewizyjnych seriali i nie tylko aktorzy: Rafał Królikowski , Maciej Damięcki, Marek Siudym, Jacek Kawalec, Dariusz Gnatowski, Matylda Damięcka i wielu innych.

Bilety można kupić w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury przy ul. Łaskiej oraz w karsznickiej filii MDK w cenie 65 zł. Pozostało ich jeszcze ok. 120 sztuk. Dostępne będą też w kasie przed samym spektaklem. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 43-823-25-92 oraz 43-823-31-90.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_12 (IP: *.*.22.140), 16.04.2013, 14:51
  Propozycja świetna, super obsada aktorska, ale ceny za bilety jak w teatrze w Warszawie. Ale chyba warto obejrzeć!
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj