Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Świąteczny wystrój na Mikołajki

Redakcja, 02.12.2020, 21:18

Trwa montaż świątecznego oświetlenia w mieście. Ozdoby pojawią się w centrum i na rondach przy głównych drogach. W mieście staną też dwie choinki - przed Ratuszem i w Karsznicach.

← REKLAMA

Iluminacje rozświetlą Zduńską Wolę w Mikołajki, w najbliższą niedzielę.

- Wykorzystujemy głównie ozdoby z ubiegłych lat. Będą zawieszki na słupy na Placu Wolności, w Alejach Kościuszki, na ulicy Zielonej i na rondach w centrum. Po raz pierwszy postawimy żywą choinkę pod Ratuszem. Kolejna stanie na Placu Zwycięstwa w Karsznicach - wylicza Kamila Piotrowska, zastępczyni dyrektora Biura Infrastruktury Technicznej.

W centrum miasta pojawi się też przestrzenna bombka i świetlna kartka pocztowa. Projektory podświetlą budynki. Świąteczna atmosfera zawita też do Parku Miejskiego im. Stefana Złotnickiego, gdzie udekorowana zostanie altana na wyspie głównego stawu. Bożonarodzeniową oprawę zyska też dawny dom Złotnickiego, w którym dziś mieści się Urząd Miasta.

Fot. UM Zduńska Wola

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2022 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj