Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Przemyt narkotyków

Redakcja, 10.06.2021, 12:50

Zduńskowolscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przemyt środków odurzających. 23 latek usłyszał już zarzut dotyczący przemytu znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu kara od 3 lat do 15 lat pozbawienia wolności. Został tymczasowo aresztowany.

← REKLAMA

Zduńskowolscy kryminalni po raz kolejny uderzyli w przestępczość narkotykową. Dzięki zebranym informacjom, 3 czerwca br. w godzinach popołudniowych zatrzymali 23-letniego mieszkańca Zduńskiej Woli, podejrzanego o przemyt narkotyków. Mężczyzna znany był policjantom, gdyż już wcześniej wchodził w konflikt z prawem.

Mundurowi ustalili, że 23-latek wraca z zagranicy, gdzie zakupił narkotyki. Na trasie S-8, na wysokości miejscowości Czechy, zauważyli audi, którym miał poruszać się podejrzany. Zatrzymali auto. W pojeździe znajdował się 23-latek oraz dwóch jego kompanów - mieszkańców Zduńskiej Woli w wieku 24 i 28 lat. Policjanci podczas przeszukania samochodu zabezpieczyli łącznie ponad 260 gramów środków odurzających w postaci ziela konopi inne niż włókniste, które były ukryte w torbie sportowej.

Wszyscy trzej mężczyźni zostali zatrzymani, a 23-letni zduńskowolanin, do którego należały narkotyki usłyszał już zarzut przemytu znacznych ilości narkotyków, za co grozi mu kara od 3 do 15 lat pozbawienia wolności. Podejrzany, decyzją Sądu Rejonowego w Zduńskiej Woli, najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Fot. KPP Zduńska Wola

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2023 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj