Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Narkotyki w łazience

Redakcja, 10.06.2022, 23:58

Zduńskowolscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, w jednym z mieszkań na terenie miasta, ujawnili środki odurzające. Były schowane w łazience. Funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 40 gramów marihuany.

← REKLAMA

9 czerwca br. policjanci Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli, zwalczający przestępczość narkotykową, podczas monitorowania środowiska przestępczego, pojechali do miejsca, gdzie jak ustalili, mogła przebywać osoba posiadająca substancje zabronione.

Na miejscu policjanci zauważyli, że z klatki wychodzi mężczyzna. Podjęli decyzję by go wylegitymować. Podczas rozmowy z 28-latkiem, wyczuli od niego woń narkotyku. Funkcjonariusze przeszukując mieszkanie zduńskowolanina, w łazience, znaleźli dwie torebeczki z suszem roślinnym. Przeprowadzone wstępne badanie narkotesterem potwierdziło, że jest to marihuana. Mundurowi zabezpieczyli łącznie 38,83 gramów narkotyku.

28-latek został zatrzymany i usłyszał zarzuty za posiadanie środka odurzającego. Prokurator zastosował wobec zduńskowolanina dozór policyjny. Za posiadanie takiej ilości narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Zduńska Wola
Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj