Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Ukradli wódkę i ogórki

Redakcja, 10.06.2022, 23:59

Dwaj zduńskowolanie, postanowili nadchodzący weekend spędzić przy suto zastawionym i zakrapianym alkoholem stołem. W sklepie spożywczym zaopatrzyli się w kiełbasę, chleb, ogórki i procentowy trunek, po czym bez dokonania płatności, wynieśli towar za linię kas. Wezwano policję i przygotowania imprezowiczów na udany weekend zakończą się w sądzie.

← REKLAMA

Zduńskowolscy policjanci 9 czerwca br. zostali wezwani przez pracowników ochrony do kradzieży sklepowej na terenie miasta.

Na miejscu okazało się, że 51- i 59-latek, chcąc biesiadować w weekend, w sklepie spożywczym dokonali wyboru dwóch rodzajów wódki, a także piwa. Nie zapomnieli o dobrym jedzeniu, dlatego wybrali dwa gatunki kiełbas, bochenek chleba oraz ogórki kiszone. Zapomnieli jednak, że za dobrą zabawę trzeba zapłacić i wyszli poza linie kas nie płacąc za zakupy.

Ponieważ mężczyźni już wcześniej byli notowani za kradzieże, został wobec nich skierowany wniosek o ukaranie do sądu. Karą za przestępstwo kradzieży, zgodnie z kodeksem karnym jest pozbawienie wolności do 5 lat .

źródło: KPP Zduńska Wola
Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj