Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Nowe boisko przy SP nr 12

Redakcja, 28.07.2022, 23:17

Boisko przy Szkole Podstawowej nr 12 w Zduńskiej Woli zmieniło się nie do poznania. Zakończyła się budowa nowoczesnego obiektu sportowego z nawierzchnią do gry w piłkę nożną i siatkową.

← REKLAMA

Na działce Szkoły Podstawowej nr 12 przy ulicy Wileńskiej miasto wybudowało wielofunkcyjne trawiaste boisko do gry w piłkę nożna i siatkową.

- Jest to w pełni profesjonalne boisko z systemem nawadniania, drenażem do odwadniania i energooszczędnym oświetleniem LED. Za bramkami zainstalowaliśmy specjalne siatki o wysokości 6 metrów, dzięki czemu podczas gry piłka nie wypadnie na sąsiednią ulice - mówi Paweł Szewczyk, wiceprezydent Zduńskiej Woli. - Chcemy prawidłowo przygotować nawierzchnie do użytkowania, dlatego obiekt otworzymy wiosną przyszłego roku - dodaje.

Miasto inwestuje w obiekty sportowe, aby były one nowoczesne i przyjazne dla mieszkańców.

- Na terenie Stadionu Miejskiego przy ulicy Stefana Okrzei jeszcze w tym roku zostanie wybudowane dodatkowe boisko treningowe. Ono również będzie miało trawiastą murawę i energooszczędne oświetlenie, co stworzy komfortowe warunki treningowe, także w godzinach wieczornych. Ta inwestycja realizowana jest z budżetu obywatelskiego, zgłosili ją do niego karszniccy społecznicy - opowiada Paweł Szewczyk.

Budowę nowego obiektu sportowego zrealizowała firma Zakład Robót Ogrodniczych Renata Przybylska z Leszna. Inwestycja kosztowała ponad 600 tys zł.

Fot. UM Zduńska Wola

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2023 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj