Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Tragiczny wypadek na ul. Paprockiej

Redakcja, 19.12.2022, 23:59

Zduńskowolscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na ulicy Paprockiej. Na skutek zderzenia dwóch samochodów osobowych zginął 57-letni zduńskowolanin.

← REKLAMA

Do wypadku doszło 13 grudnia br. o godzinie 17:30 na ulicy Paprockiej w Zduńskiej Woli.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 57-letni zduńskowolanin kierujący volkswagenem golfem jechał w kierunku osiedla Południe. Z nieznanych na tę chwilę przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w prawidłowo jadący pojazd volkswagen sharan kierowany przez 65-letniego zduńskowolanina.

Na miejsce wypadku pierwsi przyjechali policjanci ze zduńskowolskiej drogówki, którzy niezwłocznie przystąpili do udzielania kierowcy golfa pierwszej pomocy. Pomimo prowadzonej przez godzinę resuscytacji krążeniowo-oddechowej, 57-latek zmarł. Kierowca sharana był trzeźwy.

Policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków. Okoliczności wypadku pod nadzorem prokuratora wyjaśniają zduńskowolscy policjanci.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj