Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Nastolatkowie uratowali życie mężczyzny

Redakcja, 07.02.2023, 21:48

W Zduńskiej Woli dwóch 15-latków podczas zabawy na śniegu zobaczyło leżącego nieopodal mężczyznę. Próbowali go ocucić, ale nie reagował. Zadzwonili pod 112. Okazało się, że temperatura ciała mężczyzny wynosiła 33 stopnie Celsjusza.

← REKLAMA

3 lutego br. po godzinie 16:00, w Zduńskiej Woli na ulicy Kobusiewicza dwaj 15-latkowie podczas zabawy na śniegu, zobaczyli leżącego na ziemi mężczyznę. Podeszli do niego i starali się z nim porozumieć. Nie mogli nawiązać z nim kontaktu. Zadzwonili pod 112. Na miejsce przyjechał dzielnicowy, który wezwał ratowników medycznych.

55-letni zduńskowolanin był bardzo wyziębiony, nie był w stanie stać o własnych siłach. Okazało się, że był pod wpływem alkoholu. Temperatura ciała zduńskowolanina wynosiła 33 stopnie Celsjusza. Ratownicy przetransportowali mężczyznę do szpitala, gdzie została mu udzielona pomoc medyczna.

Dzięki prawidłowemu zachowaniu nastolatków i ich właściwej reakcji, uratowano ludzkie życie. Jeszcze raz gratulujemy postawy! Jesteście przykładem dla innych, godnym naśladowania.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj