Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Hulajnogą w latarnię

Redakcja, 03.04.2023, 22:35

45-latek jadąc hulajnogą elektryczną nagle zjechał na pas zieleni i uderzył w latarnię. Był nietrzeźwy. Przypominamy o zasadach bezpieczeństwa, bo jazda hulajnogą może nieść za sobą ryzyko poważnych obrażeń. Zwłaszcza, gdy kierujący jest pod wpływem alkoholu...

← REKLAMA

Do zdarzenia doszło 24 marca br. o godzinie 12:30 na jednej z ulic w Zduńskiej Woli. Na numer alarmowy 112 zadzwoniła kobieta, która zobaczyła, że jadący hulajnogą elektryczną mężczyzna, uderzył w latarnię. Dyżurny zduńskowolskiej komendy, zadysponował we wskazane miejsce patrol drogówki.

Policjanci na miejscu zastali 45-latka. Okazało się, że mężczyzna jechał hulajnogą, prawidłowo wyznaczonym miejscem w kierunku miejscowości Suchoczasy. W pewnym momencie, zjechał z ciągu pieszo-rowerowego na pas zieleni i uderzył w latarnię.

Niestety, mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało, że w organizmie miał pół promila alkoholu. W wyniku zderzenia kierujący hulajnogą doznał obrażeń, które wymagały jego hospitalizacji.

45-latkowi grozi teraz mandat w kwocie 2500 złotych, a nawet skierowanie wniosku o ukaranie do sądu, który może orzec wysoką grzywnę.

Fot. Redakcja ZdunskaWola24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2023 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj