Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Nowe chodniki

Redakcja, 02.05.2023, 23:19

Miasto w tym roku przebuduje ponad sześć tysięcy metrów kwadratowych chodników. Pracę wystartują na kilkunastu ulicach w Zduńskiej Woli.

← REKLAMA

Ulica Żytnia, Kręta, Jana III Sobieskiego, Pomorska, Juliusza Kossaka , Przemysłowa, Szpitalna i Astrowa. To przy tych ulicach zdemontowane zostaną stare, nierówne płyty chodnikowe i ułożone nowe z kostki betonowej.

Na ulicy Granicznej wybudowany zostanie zupełnie nowy chodnik. Nowa nawierzchnia powinna się w tym roku pojawić również na chodnikach przy ulicy Juliana Tuwima, Leopolda Staffa i Konwaliowej.

Miasto konsekwentnie naprawia i buduje nowe chodniki. Urzędnicy pracują nad dokumentacją projektową na planowaną w przyszłym roku przebudową chodników na osiedlu Południe. Wyremontowane zostaną chodniki m.in na ulicy Jarosława Iwaszkiewicza czy Krzysztofa Kamila Baczyńskiego.

Fot. UM Zduńska Wola

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2023 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj