Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Dni Zduńskiej Woli 2024

Redakcja, 23.05.2024, 11:26

Dni Zduńskiej Woli 2024 będą trwały od 8 do 17 czerwca, a kulminacje zaplanowano na weekend od 14 do 16 czerwca. Będą koncerty, wydarzenia sportowe, spacer historyczny i "Miasteczko Złotnickiego".

← REKLAMA

Wydarzenia w ramach Dni Zduńskiej Woli 2024 rozpoczną się już w sobotę, 8 czerwca 2024 r. Kulminacja nastąpi w weekend od 14 do 16 czerwca. Natomiast ostatnie imprezy w ramach świętowania odbędą się 17 czerwca. Na wszystkie wydarzenia wstęp jest bezpłatny.

Mieszkańcy Zduńskiej Woli będą mogli wybrać się na koncerty, a zaproszono do miasta różnorodnych wykonawców, których muzyka trafia w różne gusta. W piątek, 14 czerwca, tradycyjnie królować będzie muzyka alternatywna. W sobotę i niedzielę koncerty "Za górką" z wykonawcami sceny pop. Będzie także wesołe miasteczko, gastronomia, stoiska handlowe i promocyjne.

Przez ponad tydzień zduńskowolanie będą także mogli wybierać się na liczne wydarzenia towarzyszące. Między innymi w niedzielę, 16 czerwca, odwiedzić będą mogli "Miasteczko Złotnickiego" zorganizowane przez Towarzystwo Przyjaciół Zduńskiej Woli. To przypomnienie jak rodziła się fabryczna i rzemieślnicza Zduńska Wola.

W weekend będą także bezpłatne kursy autobusów miejskich, które dowiozą i odwiozą koncertową publiczność do osiedla Karsznice.

W organizację Dni Zduńskiej Woli włączyły się liczne instytucje działające w mieście, spółki komunalne oraz organizacje i stowarzyszenia.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj