Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Rowerowa stolica Polski

Redakcja, 01.06.2024, 10:14

Od 1 czerwca ruszą rywalizacja miast o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Mieszkańcy Zduńskiej Woli od soboty do końca czerwca mogą kręcić kilometry dla miasta. Przewidziano także nagrody indywidualne dla uczestników.

← REKLAMA

1 czerwca rozpoczyna się oficjalna rywalizacja o tytuł Rowerowej Stolicy Polski 2024. Do 30 czerwca mieszkańcy będą kręcić kilometry dla swoich miast. Zduńska Wola jest w gronie kilkudziesięciu miast, jakie zgłosiły się do tego wyścigu, w którym indywidualne wyniki mieszkańcy składają się na wspólny sukces.

Zduńskowolanie mogą wziąć udział w kolejnej edycji ogólnopolskiej zabawy rowerowej o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. W głównej rywalizacji obowiązuje przelicznik, w którym przejechane kilometry są przeliczane na punkty uwzględniające liczbę mieszkańców.

W rywalizacji przewidziano także nagrody indywidualne dla uczestników. Nagrody przyznane zostaną dla trzech najlepszych zawodników i zawodniczek w Zduńskiej Woli.

Jak wziąć udział w rywalizacji dla Zduńskiej Woli?

By dołączyć do rywalizacji o tytuł Rowerowej Stolicy Polski 2024 trzeba skorzystać z aplikacji Aktywne Miasta. Aplikacja jest bezpłatna. Trzeba ją pobrać i zaakceptować regulamin. Następnie trzeba dokonać rejestracji uczestnika. Potem w zakładce "Rywalizacje" znaleźć RSP dla Miast i wybrać Zduńską Wolę.

W aplikacji trzeba uruchomić aktywność, zanim wyruszy się na trasę, by kilometry zostały zaliczone dla miasta.

Rywalizacja o tytuł Rowerowej Stolicy Polski trwa od 1 do 30 czerwca 2024 roku.

źródło: UM Zduńska Wola
Fot. UM Zduńska Wola

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2024 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj