1 marca 2025 roku, mieszkańcy Zduńskiej Woli uroczyście upamiętnili Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Podczas uroczystości, które odbyły się przy pomniku Żołnierzy Wyklętych przy ulicy Stefana Złotnickiego, złożono kwiaty, oddając hołd bohaterom powojennego podziemia niepodległościowego i antykomunistycznego.
Przy pomniku zgromadzili się posłowie, przedstawiciele samorządu, instytucji oraz organizacji. Wspólnie złożyli wiązanki kwiatów przed obeliskiem, wyrażając w ten sposób swoje uznanie i szacunek dla Żołnierzy Wyklętych.
W ramach obchodów, Muzeum Historii Miasta Zduńska Wola zorganizowało wykład historyczny zatytułowany "Rozpracowanie żołnierzy PSZ przez Urząd Bezpieczeństwa w Zduńskiej Woli", który poprowadził Daniel Buszyński. Wykład przybliżył zebranym trudne losy żołnierzy walczących o wolność Polski.
W niedzielę, 2 marca 2025 roku, odprawiono mszę świętą w intencji Żołnierzy Wyklętych w Bazylice Mniejszej w Zduńskiej Woli przy ulicy Kościelnej. O godzinie 12 rozpoczął się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Tropem Wilczym nad Kępiną, na który zapisy prowadzono przed biegiem.
O godzinie 13 w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Zduńskiej Woli Karsznicach przy ulicy Sylli 1 odbył się wykład historyczny "Zdzisław Kosobucki (1925-1998) żołnierz placówki wywiadowczej KWP w Karsznicach", który wygłosił dr Jarosław Stulczewski.
Wydarzenia związane z obchodami Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Zduńskiej Woli podkreśliły, jak ważna jest pamięć o tych, którzy walczyli o niepodległość Polski. To wspólne wspomnienie i hołd oddany bohaterom pokazało, że ich poświęcenie na zawsze pozostanie w sercach mieszkańców.