Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Zduńskowolanki w Orlikowej Lidze Mistrzów

Redakcja, 15.09.2013, 18:50

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W sobotę w Zgierzu dwie drużyny ze Zduńskiej Woli: Młodziczek i Juniorek, zagrały w finałowym turnieju Orlikowej Ligi Mistrzów .

← REKLAMA

Tydzień temu w półfinałach dziewczyny wygrały wszystkie spotkania i awansowały do rozgrywek.

- W wielkim finale mogliśmy oglądać cztery najlepsze drużyny w każdej z kategorii wiekowej. System tego finału od razu postawił naszym zawodniczkom wysoką poprzeczkę ponieważ w obu kategoriach poprzez losowanie spotkali się zwycięzcy półfinałów w grupach. Nam przypadła drużyna ze Zgierza, faworyt tego turnieju finałowego. W pierwszym spotkaniu młodziczki po emocjonującym spotkaniu zremisowali 1 - 1 po bramce Natali Okoń. Aby jednak wyłonić zwycięzcę potrzebne były rzuty karne, które lepiej wychodziły zawodniczkom Zgierza i to one awansowały do wielkiego finału - relacjonuje trener zduńskowolanie Sylwester Malik.

Skład Orlik SP 10 Młodziczki: Gabriela Zdunek, Winiarska Katarzyna, Izabela Kamola, Paulina Rejniak, Daria Groberek, Patrycja Okoń, Natalia Okoń, Marta Kulda, Zofia Kulda, Weronika Korcewicz, Aleksandra Barcka, Karolina Kajl

- Nasze starsze dziewczyny także spotkały się z zawodniczkami Zgierza i po naprawdę niezłej grze minimalnie przegrały 2 - 1. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobyła Swędrowska Magda dodaje Malik.

Skład drużyny Orlik SP10 Juniorki: Martyna Kowalska, Magdalena Swedrowska, Hensel Natalia, Świniarska Joanna, Muszyńska Martyna, Michalina Sutowicz, Justyna Jedrasiak, Jabłońska Sandra, Maria Rajczak, Gajzler Natalia,

Dwie zawodniczki: Magda Swędrowska i Martyna Kowalska wkrótce pojadą na Międzynarodowy Turniej.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj