Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Policyjna Akademia Bezpieczeństwa

Redakcja, 16.10.2013, 14:46

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Natalia Woszczak i Przemysław Małek, uczniowie Szkoły Podstawowej w Janiszewicach, będą reprezentować powiat zduńskowolski na wojewódzkich finałach Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa.

← REKLAMA

Powiatowe eliminacji zorganizowano dzisiaj, 16 października, w podstawówce w Karsznicach. Pary reprezentantów kilkunastu szkół ze Zduńskiej Woli, Szadku oraz gminy Zduńska Wola i Szadek musieli odpowiedzieć na pytania testowe oraz pokonać tor przeszkód.

Najlepiej w obu konkurencjach wypadła szkoła z Janiszewic, która 15 listopada będzie reprezentować nasz powiat na eliminacjach wojewódzkich w Łodzi. W tej drużynie znalazła się Natalia Woszczak i Przemysław Małek, którzy zdobyli 25 punktów. O trzy punkty mnie mieli laureaci drugiego miejsca Karolina Kubiak i Kacper Kusiński ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Zduńskiej Woli. Na trzecim miejscu z 21 punktami znaleźli się reprezentanci podstawówki w Czechach Aleksandra Bilska i Adrian Filipiak.

Dzieciakom test wiedzy poszedł błyskawicznie, choć były niewielkie potknięcia. Teraz jednak już wszystkie wiedzą, że klucz po zamknięciu domu nie chowa się pod wycieraczkę, czy doniczkę, ale do kieszeni. Dwoje dzieci, które potknęły się na pytaniu jakiego koloru jest flaga oznaczająca, że można się kąpać, rezolutnie stwierdziły, że nie mogły odpowiedzieć na nie prawidłowo, bo nigdy na kąpielisku nie były.

Po zakończeniu powiatowych eliminacji na małych zawodników czekał słodki poczęstunek. Policyjną Akademię Bezpieczeństwa w naszym mieście zorganizowała zduńskowolska komenda.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj