Wiadomości / Zduńska Wola

MKS Zduńska Wola przegrywa z Wartą Sieradz

Redakcja, 19.10.2013, 21:08

W sobotę MKS Zduńska Wola podejmował na własnym boisku Wartę Sieradz. Oba zespoły grają w najmłodszej klasie rozgrywkowej im. Kazimierza Górskiego.

Początek spotkania był dość wyrównany, chociaż goście z każdą minutą uzyskiwali przewagę a 22 minucie prowadzenie dla Warty uzyskał Hubert Stefański i pierwsza połowa zakończyła się wygraną dla gości 1:0.

W drugiej połowie przewagę mieli gospodarze ale nie potrafili pokonać bramkarza Warty Patryka Rozmarynowskiego. Zawodnicy Warty przeprowadzali kontrataki i pięć minut przed zakończeniem spotkania zdobyli drugą bramkę a na listę strzelców wpisał się Michał Iwanucha.

W zespole MKS dobre spotkanie rozegrał Janek Siwek. Należy zwrócić uwagę, że w tej klasie rozgrywkowej młodzi zawodnicy grają w dziewięciu na skróconym boisku a mecz trwa dwa razy po 30 minut .

MKS Zduńska Wola - Warta Sieradz 0:2 (0:1)

MKS: Kamil Ignaczak -Filip Lemański, Mateusz Kajl, Mikołaj Podgórski, Paweł Kubiś, Szymon Gabrysiak, Mikołaj Podgórski, Kacper Sawicki, Janek Siwek, Wiktor Ratajczyk, Kuba Kazek, Oskar Sowiński.