Wiadomości / Zduńska Wola

Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Mistrz MKS

Redakcja, 26.10.2013, 21:12

Juniorzy starsi MKS Zduńska Wola wygrywając 2:1 w ostatniej kolejce z Wartą Działoszyn zostali mistrzami rundy jesiennej sezonu 2013/14.

Zawodnicy prowadzeni przez Tomasza Ziółkowskiego w całej rundzie nie przegrali żadnego meczu, zdobywając 21 punktów w rozegranych siedmiu spotkaniach. Bilans bramkowy to 28 bramek strzelonych, a tylko 4 stracone ( dobra postawa bramkarza Daniela Zielonki). Do najskuteczniejszych zawodników należał Damian Dyoniziak, który strzelił 8 bramek, ale również należy wspomnieć o Michale Pietrzykowskim, Łukaszu Rakowskim, Przemysławie Pawłowskim - są to zawodnicy, którzy również grają w drużynie seniorskiej.

Po sobotnim meczu można śmiało powiedzieć, że MKS to drużyna z charakterem. Pomimo straty bramki w 8 minucie z rzutu karnego, zduńskowolanie nie załamali się i w drugiej połowie meczu pokonali rywala strzelając gościom dwie bramki.

MKS Zduńska Wola - Warta Działoszyn 2:1 (0:1)

Dawid Kępniak 72', Michał Pietrzykowski 83' - Michał Rychlewski 8'(k)

MKS: Daniel Zielonka - Adrian Kowalczyk, Mateusz Nyks, Andrzej Jałowy, Bartosz Niziołek, Tomasz Bednarek, Dominik Błasiak, Krzysztof Rosiak, Dawid Kępniak, Michał Pietrzykowski, Bartosz Jeska, Damian Dyoniziak, Marcin Szewczyk, Łukasz Rakowski, Przemysław Pawłowski i nie grający Szymon Ratajczyk - kontuzja.