Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Podopieczne Hufca Pracy 5-15 w konkursie "Sprawny w zawodzie"

Redakcja, 23.04.2013, 13:24

Podopieczna zduńskowolskiego hufca Weronika Leśniewska z ZSP w Poddębicach, odbywająca zajęcia praktyczne w zakładzie "Arwis", zajęła trzecie miejsce w wojewódzkich finałach Ogólnopolskiego Konkursu "Sprawny w zawodzie 2013". Druga zawodniczka OHP - Martyna Piątek z ZSZ nr 1 w Zduńskiej Woli, odbywająca zajęcia praktyczne w Zakładzie Cukierniczym "Witczak & Pokora" znalazła się w najlepszej piętnastce.

← REKLAMA

Konkurs odbył się w czwartek, 18 kwietnia, w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Dobieszkowie.

Do rywalizacji przystąpili najlepsi spośród uczestników kończących naukę w zawodach fryzjer, stolarz i kucharz małej gastronomii oraz zwycięzcy hufcowych eliminacji w zakresie znajomości przepisów BHP i prawa pracy.

W tym roku Hufiec Pracy 5-15 w Zduńskiej Woli reprezentowały dwie uczestniczki startujące w konkursie ze znajomości przepisów BHP i prawa pracy – Weronika Leśniewska i Martyna Piątek. Pierwsza zajęła 3 miejsce, a druga znalazła się w najlepszej piętnastce.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy a najlepszym w poszczególnych zawodach konkursowych atrakcyjne nagrody rzeczowe wręczał Antoni Urbanek, Wojewódzki Komendant ŁWK OHP w Łodzi.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj