Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Zaproszenia na Cree

Redakcja, 22.11.2013, 18:49

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Z dnia na dzień zmniejsza się pula biletów na koncert zespołu Cree, który wystąpi w Karsznicach 7 grudnia. Mamy dla was zaproszenia

← REKLAMA

Zespół gra rocka stylem przypominającego lata 60. i 70. Na wokalu zobaczymy Sebastiana Riedla, pozostały skład to: Sylwester Kramek - gitara, Lucjan Gryszka - gitara basowa, Tomasz Kwiatkowski - perkusja, Adam Lomania - instrumenty klawiszowe.

Cree zagra w Zduńskiej Woli 7 grudnia w filii Miejskiego Domu Kultury na osiedlu Karsznice przy ul 1 Maja 5-7. Koncert zaplanowano na godzinę 19. Bilety do nabycia w domu kultury w Zduńskiej Woli i w Sieradzu w pubach Improwizacja i Skazani na Bluesa. W przedsprzedaży ich cena to 30 zł, w dniu koncertu trzeba będzie zapłacić 5 zł więcej. Jako support zagra zespół Midnight Hour Trio.

Dla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia, aby je zdobyć tradycyjnie trzeba odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Brzmi ono: Co oznacza nazwa zespołu Cree i kto był jej pomysłodawcą?

Dwie pierwsze osoby, które wyślą na adres mailowy redakcjamałpazdunskawola24.pl prawidłową odpowiedź wygrywają. Pamiętajcie, aby w tytule wiadomości napisać KONKURS oraz w treści podać też swoje imię i nazwisko. Zwycięzcy otrzymają zwrotnego maila.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj