• Brązowy Olaf

Redakcja, 08.02.2016, 13:11

Fotogaleria zawiera 2 zdjęcia
    2
    Olaf Wiśniewski, zawodnik Klubu Sportowego Perfect Zduńska Wola zdobył brąż na Mistrzostwach Województwa Łódzkiego. [więcej]
  • Zawodnicy "Parku" w dobrej formie

Redakcja, 05.02.2016, 15:19

2
    Z dobrymi wynikami wrócili z zawodów w Toruniu i Łodzi zawodnicy Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Park. [więcej]
  • Noworoczne spotkanie kombatantów w Łodzi

Redakcja, 05.02.2016, 13:13

Fotogaleria zawiera 4 zdjęcia
    4
    Delegacja kombatantów z powiatu zduńskowolskiego wzięła udział w integracyjnym spotkaniu noworocznym, zorganizowanym przez Witolda Stępnia, marszałka województwa łódzkiego. [więcej]
  • Studniówka II LO 2016

Redakcja, 30.01.2016, 22:08

Fotogaleria zawiera 10 zdjęć
    10
    Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
    1
    Lokal w Woli Kleszczowej (gmina Widawa) na miejsce swojej studniówki wybrali maturzyści z II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli. [więcej]
  • W nowy rok z sukcesami

Redakcja, 27.01.2016, 10:57

Fotogaleria zawiera 5 zdjęć
    5
    Pierwsze sukcesy na swoim koncie mają wychowankowie PCKSiR w Zduńskiej Woli. Z konkursów wokalnych powrócili z nagrodami. [więcej]
  • Diamenty "pod balonem"

Redakcja, 26.01.2016, 10:22

Fotogaleria zawiera 8 zdjęć
    8
    Chłopcy z rocznika 2007 rywalizowali w turnieju w Płocku na boisku "pod balonem". Zduńskowolanie uplasowali się tuż za podium. [więcej]
  • Podium Diamentu w Kaliszu

Redakcja, 25.01.2016, 09:20

10
    Drużyna z rocznika 2005 Diamentu Zduńska Wola rozegrała turniej halowy w Kaliszu zajmując II miejsce. Zawodnicy prowadzeni przez kapitana Karola Muzaja, zdobyli też nagrody indywidualne. [więcej]
  • II Turniej Noworoczny w Sędziejowicach

Redakcja, 14.01.2016, 11:51

10
    11 zdeterminowanych drużyn, walka do samego końca, emocje okraszone niespodziankami i kwesta w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - tak w skrócie podsumować można minioną niedzielę w Sędziejowicach. [więcej]