Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Fotogalerie / Spoza powiatu / Interwencje

Wyświetlaj zdjęcia w mniejszej rozdzielczości
Wyświetlaj zdjęcia w większej rozdzielczości
Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Wesprzyj małego Olka

Redakcja, 14.01.2015, 14:12

Fotogaleria zawiera 13 zdjęć
13
Czytelnicy zamieścili 2 komentarze
2
Olek Marek ma zaledwie 11 miesięcy, a już został dotkliwie dotknięty przez los. Cierpi na nowotwór złośliwy nazywany siatkówczakiem. Chorobę zdiagnozowano, gdy chłopiec miał 4,5 miesiąca. Stracił prawe oczko. Jego leczenie można wspomóc przekazując 1 proc. podatku. [czytaj dalej]

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (2)

 • ~gość_1587 (IP: *.*.58.12), 15.01.2015, 21:04
  Znam tych ludzi bardzo dobrze , i proszę wszystkich , którzy to teraz czytają w imieniu tej rodziny o pomoc , jeden procent to dla nas nic a może tak wiele ... Szkoda mi jest tego małego :( Sam będę mieć dziecko za kilka miesięcy i wiem , że zrobił bym dla niego wszystko . Życie nawet bym oddał jeśli miało by to pomóc :(
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
  • ~gość_1587 (IP: *.*.58.12), 15.01.2015, 21:20
   Dobrze ktoś napisał :( Szkoda dziecka , naprawdę się musiało przez tak krótki czas swojego życia nacierpieć... Trzeba być dobrej myśli , mamy tylu specjalistów , Medycyna teraz jest na tyle rozwinięta , że nie ma rzeczy nie mozliwych tylko to kosztuje dlatego pomóżmy małemu Mareczkowi :) Też znam tą rodzinę :) No może nie za dobrze ale wiem , że to dobrzy ludzie , bo znam Rodzeństwo Magdy , mieszkam w Pstrokoniach i nie raz widziałem jak Cierpią i myślą co by tu jeszcze zrobić by ich dziecko było w pełni zdrowe... To porządni ludzie , zasługują na szczęście ... Przyjaciel Babsiego :)
   0
   Jestem przeciw!
   Jestem za!
   Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj