Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Fotogalerie / Zduńska Wola

Wyświetlaj zdjęcia w mniejszej rozdzielczości
Wyświetlaj zdjęcia w większej rozdzielczości
Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Zburzą kamienicę przy Kościelnej?

Redakcja, 07.11.2016, 19:37

Fotogaleria zawiera 4 zdjęcia
4
Czytelnicy zamieścili 4 komentarze
4
Wiele wskazuje na to, że kamienica przy Kościelnej 18 w Zduńskiej Woli zostanie wkrótce wyburzona. Budynek ten ucierpiał w 2011 roku w wyniku pożaru i od tamtej pory stoi nieużytkowany. [czytaj dalej]

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (4)

 • ~gość_2865 (IP: *.*.251.132), 07.11.2016, 21:21
  Hehehhe znów się ktoś przykleja do pomysłu PIS, nie raz słyszałem od PiSowców że po zburzeniu tego budynku otwaorzą się nowe tereny budowlane w centrum miasta. Nie burzyli bo nie było pieniedzy na zagospodarowanie terenu (wykup gruntów, budowa infrastruktury : drogi wodociągi, kanalizacja) a teraz się widać kasa znalazła bueheheheh znaczy że geotermia poszła w las bo na wszytsko prezydent kasy to nie będzie miał. ponoć w budżecie jest tylko 2 mln na inwestycje to się pytam skąd będzie kasa?
  +1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
 • ~gość_2876 (IP: *.*.159.79), 11.11.2016, 19:59
  "Kamienica przy Kościelnej 18 została zniszczona w wynik pożaru..." miała być zniszczona to została. Ciekawe że do pożaru doprowadził pan strażak kładący papę!!!! Nie umiał nad ogniem zapanować...po podpaleniu przebrał się i starał wraz z kolegami po fachu "ratować" gasić pożar. Stała na przeszkodzie to było trzeba coś wymyślić i się udało.... "...Sama rozbiórka tego budynku, daje bardzo dużo miastu, mianowicie otwiera bardzo duży potencjał, jaki tkwi w działkach, które są za tym budynkiem." no to było trzeba tylko ludzi wykurzyć i wszystko się układa jak powinno... Z tyłu budynku jest piękny ogród w którym nie czuć i nie słychać że jest się w centrum miasta przy tak ruchliwej ulicy jest to tak piękne miejsce z piękną historią.... BRAWO DLA ZAINTERESOWANYCH TO WAM WYSZŁO RĄCZKA RĄCZKĘ MYJE!!!!!
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
  • ~gość_2876 (IP: *.*.159.79), 11.11.2016, 20:04
   przepraszam poprawiam swój błąd pożar to mógł być wypadek ale takie plotki towarzyszyły temu zajściu....
   0
   Jestem przeciw!
   Jestem za!
   Zgłoś do moderacji
 • ~gość_2558 (IP: *.*.78.113), 05.12.2016, 11:02
  dobrze panowie geotermia jest najważniejsza bo zależy o dalszej przyszłości miasta i jego rozwoju przecież widać że na żaden zakład pracy niema co liczyć skoro tyle lat i nic ciekawego nie powstało i nie zbudowano w mieście, prezydent chce budować baseny to do utrzymania basenów będzie potrzebna gorąca woda wtedy będzie taniej i korzyść dla miasta i regionu --stawiajmy na geotermię bo unia europejska ma na to pieniądze nie dajmy się wyprzedzić .
  0
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj