Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Fotogalerie / Zduńska Wola

Wyświetlaj zdjęcia w mniejszej rozdzielczości
Wyświetlaj zdjęcia w większej rozdzielczości
Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Upamiętniono Żołnierzy Wyklętych

Redakcja, 01.03.2018, 22:12

Fotogaleria zawiera 3 zdjęcia
3
Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1
W Zduńskiej Woli odbyły się obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Odbyła się uroczysta msza św. W bazylice mniejszej p.w. Wniebowstąpienia Najświętszej Marii Panny oraz złożenie kwiatów pod memoriałem przy ul. Złotnickiego. [czytaj dalej]

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_3073 (IP: *.*.251.132), 03.03.2018, 02:30
  Niejednoznaczne świadectwa? A jak mieli zachowywać się bohaterowie zaszczuci przez zdradzieckich przedstawicieli własnego narodu?
  W dniu święta Żołnierzy Wyklętych można by darować sobie wycieczki w tym kierunku, bo jeśli nawet były skazy na ich uczynkach, to jest 364 dni w roku, które byłyby lepsze do dyskusji na ten temat, jeśli rzeczywiście chcecie czcić Ich pamięć.
  A swoją drogą wstyd, że nie mamy w mieście ulicy imienia Generała Emila Augusta Fieldorfa "Nila", jednego z największych bohaterów Polski ostatniego stulecia.
  +1
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj