• Sukcesy ZSR CKU

Redakcja, 17.06.2014, 15:56

Fotogaleria zawiera 3 zdjęcia
    3
    Reprezentacja kadetów z ZSR CKU w Wojsławicach wywalczyła sobie miejsce w finałowym VI Ogólnopolskim Turnieju Klas Policyjnych organizowanym przez Szkołę Policji w Pile, rywalizując z 75 szkołami o profilu policyjnym z całego kraju. [więcej]
  • Brąz w finale turnieju piłkarskim Skrzydlewska Cup!

Redakcja, 26.05.2014, 15:26

Fotogaleria zawiera 10 zdjęć
    10
    21 maja na stadionie Orła Łódź odbył się wielki finał turnieju Skrzydlewska Cup. W finale w kategorii drużyn z klas I-III wystąpiła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Czechach, która wróciła do domu z brązem. [więcej]
  • Amatorzy cały czas liderem

Redakcja, 13.05.2014, 09:26

10
    Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
    1
    W minioną niedzielę Amatorzy Zapolice gościli w Strumianach w okolicach Burzenina, gdzie swoje mecze jako gospodarz rozgrywa LKS Wola Będkowska. [więcej]
  • MKS wygrał mecz wyjazdowy

Redakcja, 31.03.2014, 11:16

10
    1
    Zespół MKS Zduńska Wola rozegrał kolejne spotkanie w klasie A. Przeciwnikiem naszego zespołu była drużyna TS Gruszczyce, która była gospodarzem spotkania. [więcej]
  • Drugiej miejsce Pogoni w turnieju Tymbarku

Redakcja, 30.03.2014, 08:49

10
    II miejsce zajęła drużyna Pogoni Zduńska Wola z rocznika 2004 podczas Finałów Wojewódzkich XIV edycji Turnieju piłki nożnej "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku", który został rozegrany na obiektach CHKS w Łodzi w piątek, 28 marca. [więcej]
  • Czwarte miejsce dziewcząt MKS w Głuchołazach

Redakcja, 26.03.2014, 16:47

3
    Czwarte miejsce zajęła drużyna dziewcząt MKS Zduńska Wola podczas I Wiosennego Halowego Turnieju Piłki Nożnej Kobiet w Głuchołazach. [więcej]
  • Dobre wyniki zduńskowolan w Piotrkowie

Redakcja, 03.02.2014, 11:15

Fotogaleria zawiera 7 zdjęć
    7
    Pierwsze miejsce podczas turnieju w Piotrkowie wywalczyła drużyna Pogoni I Zduńska Wola, drugie miejsce przypadło Pogoni II. [więcej]