Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Fotogalerie / Zduńska Wola

Wyświetlaj zdjęcia w mniejszej rozdzielczości
Wyświetlaj zdjęcia w większej rozdzielczości
Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Dar dla zwierząt leśnych

Redakcja, 10.02.2017, 21:55

Fotogaleria zawiera 6 zdjęć
6
W dniach 6-10.02.2017r. dziewięciu Aktywnych Hufca Pracy w Zduńskiej Woli zorganizowało i przeprowadziło akcję "Młodzież niesie pomoc leśnym zwierzętom". Mroźna i śnieżna zima to trudny okres dla dzikich zwierząt. Nie mają one możliwości dostania się do pokarmu, bądź do takiej ilości, która nie zapewnia im nawet połowy dziennego zapotrzebowania. Ludzka pomoc jest konieczna. Dokarmianie zwierząt leśnych to jednak nie taka prosta sprawa i najlepiej robić to będąc w kontakcie z leśnikami lub myśliwymi. Wykładanie złej karmy- np. spleśniałego chleba może przynieść więcej szkody niż pożytku. Mając to na uwadze młodzież bacznie przyglądała się dostarczanemu pożywieniu uważnie je segregując. [czytaj dalej]

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2017 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj