Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Wypadek w Izabelowie

Redakcja, 07.05.2013, 11:18

Czytelnicy zamieścili 1 komentarz
1

Do zderzenia trzech samochodów na skrzyżowaniu doszło w miniony poniedziałek przed godz. 13 w miejscowości Izabelów (gmina Zduńska Wola). Pięcioletni chłopiec trafił do szpitala w Łasku.

← REKLAMA

Policjanci na miejscu ustalili, że kierująca samochodem opel vectra 25-letnia mieszkanka gminy Zduńska Wola, jadąc drogą powiatową przez Izabelów w kierunku Annopola skręcała w lewo w drogę prowadzącą do Tymienic.

Jednak kobieta podczas tego manewru nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu jadącej z przeciwka skodzie octavia, kierowanej przez 32-letnią mieszkankę gminy Zduńska Wola. Po zderzeniu ze skodą, opel uderzył jeszcze w citroena c4 wyjeżdżającego z drogi od strony Tymienic, którym jechał 28-letni mieszkaniec gminy.

W wyniku tego zderzenia ogólnych obrażeń ciała doznał 5-letni chłopiec - pasażer skody. Chłopiec został odwieziony karetką pogotowia do szpitala w Łasku. Kierujący samochodami byli trzeźwi. Policjanci ustalą przyczyny tego wypadku.

Dziękujęmy Czytelnikowi za przysłanie zdjęcia.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (1)

 • ~gość_17 (IP: *.*.210.69), 07.05.2013, 13:25
  Sprawdza się powiedzenie baba za kółkiem
  -4
  Jestem przeciw!
  Jestem za!
  Zgłoś do moderacji
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2021 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj