Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

PiS w całym powiecie

Redakcja, 03.04.2014, 13:59

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

PiS w powiecie zduńskowolskim przedstawił pełnomocników komitetów terenowych w gminach, a także nowych członków.

← REKLAMA

Paweł Mataśka jest nowym przewodniczącym komitetu terenowego w Zduńskiej Woli, na w Szadku powołana została Anna Bednarska (za czasów pełnienia funkcji komisarza miasta Janusza Ratajczyka, Bednarska była wiceprezydentem), w gminie Zduńska Wola Tomasz Marczewski, a w gminie Zapolice Paweł Wrąbel.

-Aby powstał komitet musi być po pięć członków. W Szadku i gminie Zduńska Wola jest tylu, natomiast w Zapolicach jest już czternastu członków - wyjaśniał podczas środowej konferencji prasowej Łukasz Gędek.

-Chciałbym wyrazić swoją wielką radość z powstania nowych komitetów w powiecie zduńskowolskim. Świadczy to o tym, że partia cieszy się coraz większym powodzeniem i zainteresowaniem. Nowi członkowie, którzy wstępują w szeregi chcą robić wszystko dla dobra mieszkańców powiatu. Chciałbym zaznaczyć, że ie odbyłoby się to, gdyby nie pewne zmiany, które nastąpiły w naszej partii w Zduńskiej Woli półtora roku temu, które pozwoliły na to, co w tej chwili się dzieje - mówił Paweł Mataśka, przewodniczący powiatowych struktur PiS.

Politycy podkreślali, że do ich struktur zapisuje się wiele osób, wiele podań jest jeszcze w trakcie weryfikacji.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2020 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj