Zduńska Wola

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / gmina Zduńska Wola

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Utrudnienia w ruchu

Redakcja, 31.10.2014, 12:54

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

Od piątku do poniedziałku na terenie powiatu zduńskowolskiego będą obowiązywać zmiany organizacji ruchu.

← REKLAMA

W Strońsku (gmina Zapolice) na wysokości cmentarza po obu stronach jezdni nie będzie można się zatrzymywać. Podobnie będzie w Szadku na ul. Widawskiej.

W Korczewie (gmina Zduńska Wola) na drodze gminnej od skrzyżowania przy OSP do cmentarza po stronie zachodniej również będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się oraz za cmentarzem do ul. Getta Żydowskiego.

Na terenie miasta Zduńska Wola w rejonie skrzyżowań ulic Kilińskiego-Łaska oraz ulic Łaska -Bema i Łaska Świerkowa policjanci będą nadzorować nad ruchem pieszych. Będą też stałe posterunki kierowania ruchem. Zadaniem posterunków będzie nadzór nad ruchem pieszych oraz podejmowanie regulacji ręcznej w celu zapewnienia płynności w ruchu i bezpieczeństwa jego uczestników.

Do działań wspomagających policję zostaną włączeni uczniowie klas o profilu policyjnym CKU w Wojsławicach, którzy będą pełnić służbę w rejonach cmentarzy. Będą oni realizować zadania związane z pomocą w zakresie parkowania pojazdów na parkingu przy cmentarzu na ul. Bema oraz nadzorować ruch pieszych w rejonie przejść na skrzyżowaniu ulic Łaskiej i Kilińskiego.

Na terenie miasta zmiany obrazują zamieszczone poniżej mapki.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu ZdunskaWola24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu ZdunskaWola24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu ZdunskaWola24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu ZdunskaWola24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej
miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia!

redakcja@zdunskawola24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2019 ZdunskaWola24.pl
zamknij
okanuluj